Diplomová práce

sobota 19. listopadu 2016

Ahoj všem!Jsem si vědoma toho, že jsem na blog nepřispěla už hoodně dlouho. Bude to skoro měsíc, a moc mi to chybí. Opravdu bych přispěla ráda, ale do konce tohoto měsíce mám možnost odevzdat svou diplomovou práci, o což se ještě na poslední chvíli snažím - seč mi síly stačí!

Diplmová práce je na téma blogerek, a tak mě napadlo, že byste mi mohli pomoci i vy, čtenáři tohoto blogu :). Dám sem odkaz, a když budete mít čas, chuť a náladu, budu vám strašně vděčná a odvděčím se v prosinci co nejdříve nějakým hezkým článkem!


Čeká mě pár opravdu zajímavých věcí, o kterých budu určitě psát. Budeme se stěhovat (na začátku února, juhů!), chystáme se na výlet do Mnichova a taky možná do Drážďan. Takže témat určitě není málo. Navíc jsme navštívili skanzen a mám z něj také pár fotek, tak třeba se k nim ještě zpětně dostanu.

Priority jsou teď ale jinde. I kdybych to do konce listopadu nestihla, budu už mít diplomku alespoň napsanou a budu mít klid. Čekat mě budou jen státnice, což je tedy taky pěkný strašák, ale o tom zase příště!

Mějte se krásně :)

2 komentáře:

  1. na dotazník se hned vrhnu, ráda pomůžu :) Mnichov je nádherný, byla jsem tam a budu se těšit nejen na tento článek:)


    Somethingbykate

    OdpovědětVymazat

Dĕkuji mockrát za návštĕvu a komentář :*

 
template design by Studio Mommy (© copyright 2015)