Náplavka Street food festival

pondělí 24. srpna 2015

Po dvou dnech strávených na festivalu Mácháč (bohužel pracovně, ale i tak jsem si to užila, protože v kempu Klůček hrála taky neustále nějaká hudba a co jsem tak slyšela možná i lepší než na hlavních stagích) jsem potřebovala něco klidného a tichého. Nejdřív jsem si říkala, že si v neděli pustím celý den klidnou, relaxační hudbu a nebudu dělat nic, ale nejlepší kamarádka mě nalákala na Street food na Smíchovské náplavce - a měla se oslavovat Latinskoamerická kuchyně.

Vyrazili jsme lehce po obědě, s pěkně prázdnými bříšky a udělali jsme dobře, protože všecko bylo strašně výborné a i tak jsem se hrozně přejedla :) Nejprve jsme si dali s nejlepší kamarádkou burger s quacamole a já poté ještě zahlédla Paellu s mořskými plody. Šla jsem si jen pro malou, protože se přeci nebudu přejídat, ale když jsem viděla tu mega frontu, tak jsem si dala rovnou velkou, abych o něco nepřišla.

Byl to moc příjemně strávený den, a já mám tyto festivaly moc ráda. Ochutnám věci, které bych si třeba jen tak sama od sebe nedala (no i když burger a paela - ok tentokrát mi to moc nevyšlo :) ) a většinou je tam skvělá atmosféra! Jediné mínus jsou davy lidí, a dlouhé fronty - ani nevidíte do jednotlivých stánků, co nabízejí, ale s tím se musí počítat. Škoda že se to nekonalo na větším prostranství, ale to už by zase ztratilo to kouzlo, takže za mě 1 a pět hvězdiček a příště mě tam najdete zase!Ochutnávka omáček z čili-papriček - výborné, už máme dvě doma, ale ta červená nejblíž byla opravdu silná :)) 


Večer jsme zakončili chvilkovým posezením na Letné :)

0 komentářů:

Okomentovat

Dĕkuji mockrát za návštĕvu a komentář :*

 
template design by Studio Mommy (© copyright 2015)