a few days

neděle 23. června 2013

Ahoj dámy,
dnes ocením, že se zde nemusí vyplňovat název příspěvku, protože mě prostě žádný nenapadá. :) -dobře dodatečně jsem přidala..

Ve středu jsem udělala svou poslední zkoušku (jupííjej) a tyto prázdniny mám vážně prázdniny. Žádné učení v září! No, říkala jsem si, že si dám volno do konce týdne ale nějak se to semlelo a hned ve čtvrtek jsem šla dělat hostesku do Sephory do Letňan (ano, pokud vám tam někdo vnucoval slevu 20% byla jsem to já). A v pátek jsem šla normálně do své stálé práce.
V Sephoře mi nabídla paní spolupráci, že bych si mohla dát nějaké směny, což na jednu stranu je dobrý, na druhou stranu je to vážně hárdwork. Šest hodin na nohou, k tomu nekvalitní balerýnky, neskutečný vedro, a to že vám po pár hodinách už lidi přijdou všichni stejní... killing.

V sobotu jsem jela s kamarádem za kamarádkou do Sleného (za Žabičkou- ta co mi dává ty čajíky :P dostala jsem zase nějakou sbírku k narozeninám. Ani se mi je nechce pít protože jsou všechny neskutečně roztomilé).
Noo a dneska jsem si dala to, na co jsem se těšila celé zkouškové. Celý den jsem spala. Pak jsem upekla pizzu-koláč, zas na chvíli usnula, pak jsem jela domů (od přítele, kterého jsem tam nechala samotného - ňuňu) a teď koukám na Vaříš jako šéf nebo tak něco. Mluvil o tom kamarád a je to podle mě super, v každém díle probere nějaký typ jídla jak vařit. Už umím vajíčka, polívky, omáčky.. teoreticky bohužel :D ..

Nedávno jsem si přes blog Verči (myraspberrylife.com) našla jeden dokument - Raději vidličky než nože. Zajímavý, pokud vás zajímá co jíte.. tak se podívejte. Samozřejmě je to v měřítku USA kde se stravuje podle mě ještě stále úplně jinak, ale už se tomu začínáme blížit. Já například se snažím jíst víc zeleniny, míň masa a živočišných výrobků celkově, ale nejde to vyřadit uplně. Nebo samozřejmě jde, ale pardoon jogurty, mozzarelu, sýry... prostě miluju a nevzdám se!

No nic zase sloh :)

Mějte se pěkně, já jdu teď tři dny za sebou vydělávat nějaký ty penízky... Snad to rychle uteče.
A o víkendu možná do Brna, jsem domluvená pokud pojedu na srazu s Vendulkou (znám jí přes blog, teď si nevzpomínám jaká byla její adresa ale vždy jsem ji hrozně obdivovala :P .. no a teď si tak píšeme a probíráme možné i nemožné.. trápení a radosti a tak :) takže se těším že se uvidíme naživo.)

Jdu si dát 50 dřepů, ať se nestydím do plavek .. pa ))

P.S.: Pokud máte nějaký špatný období nebo tak něco, doporučuji tento blog: http://amputee-life-ldk.blogspot.cz/ . Doporučila mi ho kamarádka a prostě... došla mi slova. Hrozně obdivuju slečnu co ho vede, myslím že na jejím místě bych zatrpkla vůči celému světu, ale ona ne. Píše o své nemoci, o všem co s tím souvisí, a hlavně je jí 15 let teprve. Prostě respekt!

Haleluja šminkám :D

Co? Já nic!

Miminkoooo :) 

Mega koncert UDG :D nebyli tak špatní jak jsem čekala od české kapely :) 

Ombréčka a debilní výraz (MŮJ!! ) :D

4 komentáře:

 1. Blog té slečny je zajímavý, ale nemohla bych se dívat na fotky z nemocničního prostředí, dělá mi to špatně, když vidím ty hadičky a všechno :( Snad bude všechno dobré nakonec :))

  Sleduju :))
  Fashion Lady An

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To chápu :) ona nemá jen takové fotky neboj.. ale líbí se mi její přístup.. spousta z nás řeší jestli máme pupínek, vrásky, že máme špatné vlasy a jí prostě museli amputovat nohu. To je prostě.. chápeš co myslím :)

   Vymazat
 2. Seš kočka jako brigádnice Sephory :P :) náhodou docela dobrá prácička, buď ráda, že něco máš, u nás v prdelákově se nedá nic sehnat :D.
  Ta slečna mě docela dostala, taky jsem to musela zavřít, je statečná, ale je mi z toho smutno.
  Sluší vám to s Žabkou, obě podobný vlasy, ombréé se docela rozmohlo :D. A ty už máš taky dlouhý vlasy viď. Neuvažuješ o tom je zas zkrátit? :) mě ses tak líbila!
  UDG jsou suprový, jeden člen je syn naší učitelky, takže je známe :). A to mimi, ťuťuuuuu! :))

  Prej "Jdu si dát 50 dřepů ať se nemusím stydět do plavek" :D vtipálku

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. děkujii škoda že jen jednou zatím no :) u nás je to taky naprd. K tomuhle jsem se dostala uplně náhodou tak doufám v další nabídky :) uvidíme no
   Jako hele uvažuju ale je mi to líto a chci ještě delší :D tak pod prsa a pak to budu zastřihávat :)
   No jo celulitida .. počkej za rok :D :D teda nééé že bych ti to přála, ale mám to z antikoncepse pravděpodobně :/ každopádně už jsem nepokračovala tak zítra asi zase začnu.. 50 .. :D

   Vymazat

Dĕkuji mockrát za návštĕvu a komentář :*

 
template design by Studio Mommy (© copyright 2015)