OOTD \\ Meoow

středa 30. září 2015A je to tady - došly mi fotky z Rhodosu :) toto je poslední várka, poslední outfit odtud. Tuto kombinaci jsem letos nosila docela hodně a hlavně ráda. Vždycky jsem měla nějaký komplex ze své postavy (nejdřív jizva pod kolenem, pak hloupé holčičí porovnávání se s modelkami... známe určitě všechny :)), ale vím, že je to zbytečné. Záviděla jsem kamarádce, která s přehledem nosila vyšší kraťasy a krátké tílko a přišlo mi to strašně sexy. Mě trvalo dva roky se k tomu dokopat a s vysokou sukní se v téhle kombinaci cítím opravdu super. V Praze jsem tedy nosila hlavně tričko bez potisku, ale u moře jsem si řekla, že outfit trochu oživím, a vzala jsem si na sebe MEOOW tričko :)

Co z toho plyne? Noste to, co se vám líbí, a hlavně to, v čem se cítíte dobře!

Myslím si, že do teplejšího dne tento outfit ještě vytáhnu, doplním ho ale silonkami, a třeba kabátkem a také to může vypadat moc hezky. Uvidím, jsem mega zmrzlík, takže vše záleží na teplotě :).Tričko H&M, sukně RESERVED, psaníčko NEW LOOK

Fotky jak jinak než můj Milý :) 


4 komentáře:

 1. Sukně je supr! A psaníčko taky (škoda, že je neunosím tolik) :-) Na crop topy já teda osobně nejsem, nemám co ukazovat :-) Ale v případě tvého hezkého opálení, proč ne! :-)

  OdpovědětVymazat
 2. Máš skvělou postavu, vůbec se nemusíš ničím trápit. :)

  OdpovědětVymazat
 3. děkuji slečny :) taky psaníčka moc nenosím ale jedno se doma vždycky hodí :)

  OdpovědětVymazat
 4. Moc ti to sluší :)) A jak už psala slečna přede mnou - nemáš z čeho mít komplexy :)

  Another Dominika

  OdpovědětVymazat

Dĕkuji mockrát za návštĕvu a komentář :*

 
template design by Studio Mommy (© copyright 2015)