Pršíí

čtvrtek 5. července 2012

Dneska jsem byla třetí den v práci, a jsem v nějakém nepochopitelném deliriu, protože mě to tam začalo bavit :D což moc nechápu, ale ráda bych odpracovala co nejvíce hodin, dokud tomu tak je :)
Zítra mám ale volno, a celý víkend taky ... Takže asi nic :)

Dneska jsem šla z práce, a hrozně pršelo, a mě to hrozně zvedlo náladu. Nateklo mi šíleně moc vody do bot, takže své milované balerýnky asi vyhodím, ale musela jsem se celou cestu domů smát. Do schodů v baráku jsem už šla naboso. Měla jsem tak plné ruce, že jsem musela jít s deštníkem nad hlavou. A přišlo mi to hrozně směšné.

Ale podle mě je důležité, umět si udělat srandu sama ze sebe a zároveň se radovat z maličkostí :) Takže  byste to taky měli zkusit :D ..

Nevím vůbec co s volným dnem, nemáte nějaké nápady? :) Přítel je pryč, nejlepší kamarádka taky.. Bléé :D


2 komentáře:

 1. Jé, ty se ale máš... u nás furt hyc, hnus, hyc..a nezaprší.. :/ a máš pěkný deštník a pěkně se raduješ... :) a co s volnym dnem.. no, já ti moc radit nemohu.. kamarádky u nás vůbec nemám, mám jen ty školní.. a přítel má čas sem tam .. takže su odkázaná většinou sama na sebe, což mi často přivozuje debilní náladu..a proto su ráda, že prší, protože aspoň nezávidim všem, co mají kamarády, že mají s kym jít na koupák a tak..a ráda si v tom počasí čtu nebo se divám na filmy ... :)) a už se modlím aby bylo září a mohla bych koenčně zpět do školy..

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. jéé to ne mi líto :( škoda že nebydlíme blíž u sebe, hned bych tě někam vytáhla.. klidně jen do parku na deku :) Přítel je teď v Brně, chtěla jsem tam za ním jet, ale nakonec z toho sešlo.. kdybych tam ale byla tak bych ti klidně dělala společnost, pokud bys chtěla :) ale bohužel no :/
   jinak deštník není můj, je to obrázek z nětu, ale sháním takový.. hrozně se mi líbí ten typ :)

   Vymazat

Dĕkuji mockrát za návštĕvu a komentář :*

 
template design by Studio Mommy (© copyright 2015)