Skinny jeans

čtvrtek 12. července 2012

Ke své veliké nelibosti jsem zjistila, že moje x-ové mohy opĕt odvedl svou práci a já se budu muset podivat po nových "skinnech". Tyhle jsem mĕla moc ráda. Byly černé a sloužily bez mála rok.

Teď ale R.I.P. a jdeme pro nové. A z tĕhle budou treba nĕjaké supr kraťasy!

Tak ale jediné, co nevím, jestli ty nové mají být zase černé, nebo třeba tmavĕ džínové... či fialové... černá je super a na kalhotech třikrát tolik, protoze si pak nahoru můžete vzít (témĕř) cokoliv.

Nevíte o nĕjakých slevách? Kde vám džíny nejvíc sedí? Mĕ vubec nesedí ty z H&M, protože jestli nĕco nesnáším, tak je to vysoký pas. A je mi jedno, co říká móda. Přemýšlím ale o Zaře... co si myslíte vy? :-)


3 komentáře:

 1. Já mám rifle buď z Tally Weijl, Bershka a nebo Pull&Bear. No...takže vůbec o těchto obchodech nevim...Já mám ráda tak polovysoký sed..to jsou tak ty normální no..
  Jinak bych byla určitě pro černou.. ;) a nebo pro černou a jako bonus nějaké barevné...

  OdpovědětVymazat
 2. :) skinny milujem .. ja si najčastejšie kupujem v Stradivariuse .. tam mi sedia takmer vždy :)

  OdpovědětVymazat
 3. Já mám v tomhle věčný problém, skoro nikde mi džíny nesednou. Ale teď mám naštěstí ve skříni docela zásobu, tak doufám, že je brzo nezrasuji, protože fakt nesnáším nakupování džínů :-D Ale překvapivě jsem si dostkrát vybrala v New Yorkeru nebo mám i jedny padnoucí z Orsay :-)

  OdpovědětVymazat

Dĕkuji mockrát za návštĕvu a komentář :*

 
template design by Studio Mommy (© copyright 2015)